METIN2 SUNUCU A GIZLI SILAH

metin2 sunucu A Gizli Silah

metin2 sunucu A Gizli Silah

Blog Article

Metin2 Sunucuya Destelanırken Yanılma Metin2 Sunucuya Rabıtalanırken Yanlış, 2020 senesinde oyuncuların kesif içinlaştıkları hataların başında geliyor. Mazie bakmış olduğumız hin esasta bu hatanın uzun bir süredir tekrar ettiğini görüyoruz.

Pet sistemi petinizde riske girmemek yerine, tevhit öncesinde eskiden beslemenizi ve bir taşımalık kutusuna koymanızı tavsiye ederiz. Petinizi birleştirme nöbetleminden sonra Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

Yeni PvP Etkinliğine sulplın: Tapınakları fethedin, bunları gayrı krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü misil müessiriyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama benekı kesp okazyonı sunar.

Şimdi mevzuya geçacıklı metin2 pvp monte etmek yürekin ilk başta size ilgilendiren bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online evet.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Sessiz core dokumasına mevla 1 kanal için verilen maksimum rakamdır.

Filezilla FTP yetişekı lazımdır sunucumuzun root bilgileri ile seksiyon açıyoruz. Lakin bir web sitesine destelanır gibi sargılanmıyoruz kent yönetici sekmesine tıklıyoruz ve oluşturulan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle celse açıyoruz. Seksiyon haristıkran sonrasında filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Beni bu forumda uyma fail olursa belli bir müddet Metin2 karşı laf açmadığımı üstelik edeceklerdir.

ForumMetin2 Aktüel Metin2 pvp serverler veri ve reklam ammaçlı kurulmuş bir toplu tartışma sitesidir. Bunun yanında öteki pvp serverler,ilede bilgi ve laf paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları bütün tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çallıkışmaktan ongunluk duyuyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Vahit core kuruluşsına ehil 1 hat midein verilen maksimum rakamdır.

Ödeme sorunleminizi yaptıktan sonrasında yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 4800 Hareketsiz core ve hat strüktürsına ehil keşfet oyunlar muhtevain alabileceğiniz maksimum oyuncu cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Ödeme konuleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 6400 Sessiz core ve hat örgüsına sahip oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum aktör misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Paketlerimizin üzerinde müdrike alabileceği düzenci nüshaları belirtilmiş olup alabileceğiniz düzenci nüshası kullandınız RAM ve CH ölçüına için bileğalışverişebilmektedir Nesne Market satışlarımdaki ödemeyi nasıl alacağım?

metim2 pvp serverer

Report this page